قوانین خرید و استفاده از محصولات

 

1. هر فایل فقط باید توسط یک نفر استفاده شود.

چنانچه چندین نفر هستید، هر نفر باید یک بار فایل را خریداری کند تا استفاده از آن حلال باشد . قیمت کمتر از ارزش واقعی در نظر گرفته شده و انسانی است که این مورد رعایت گردد. چنانچه صاحب کافی نت هستید، برای هر بار استفاده از فایل نیز باید مبلغ آن را پرداخت کنید تا حلال باشد. زیرا فایل برای مصرف است نه برای فروش ! از ارسال فایل خود به دیگران خودداری کنید.

 

2. هر فایل فقط موارد ذکر شده را داراست. نه کمتر و نه بیشتر

فایلی که شما خریداری می کنید، فقط موارد ذکر شده در توضیحات را داراست. نه کمتر و نه بیشتر . ما فقط در قبال توضیحات خود مسئولیم و در قبال تصورات خریدار مسئولیتی نداریم.

 

3. شرایط بازگشت وجه

چنانچه فایل دریافتی شما طوری باشد که با توضیحات در سایت تطابق نداشته باشد، پس از آنکه این مورد را به سایت اطلاع دهید، فایل درست در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در غیر اینصورت پس از 24 ساعت مبلغ پرداختی شما بازگشت داده می شود. مواردی از قبیل پشیمانی، استفاده نکردن از فایل، تصورات شخصی خریدار، اشتباه خریدن یک فایل به جای فایل دیگر، عدم توانایی در باز کردن فایل، نداشتن نرم افزارهای مورد نیاز و ... موجب بازگشت پول نخواهد شد و فقط در صورتی که سایت پس از 24 ساعت از اعلام مشکل قادر به تحویل فایل با مشخصات ذکر شده در سایت نباشد، مبلغ شما بازگشت داده می شود.

 

4. قیمت محصول

قیمتی که در پیش فاکتور منظور می گردد معتبر بوده و جهت دانلود فایل به صورت آنلاین ، قابل پرداخت است .قیمت ها به تومان است.

 

5. توهین و تهمت

هرگونه توهین و استفاده از کلمات تهمت زننده، موجب عدم پیگیری مورد خریدار و عدم پاسخگویی خواهد بود.

 

6. شرایط پشتیبانی

پاسخگویی پشتیبانی به مشکلات پس از خرید فقط از طریق فرم تماس با ما، یا موبایلی که هنگام خرید وارد کرده اید یا ایمیلی که هنگام خرید وارد کرده اید امکان پذیر است و به درخواست های دیگر پاسخی داده نمی شود.

 

قوانین کاربران همکار

 

1. اطلاعات صحیح

هر کاربر موظف است اطلاعات خود را صحیح وارد کند. در غیر اینصورت، مسئول عواقب ناشی از آن است. درآمد هر نفر نیز به حسابی واریز می شود که به نام کاربر باشد.

 

2. مباحث مالکیت مادی و معنوی محصولات

مالکیت مادی و معنوی هر فایل، متعلق به صاحب آن است. شما نمی توانید فایلی که متعلق به فرد دیگری است را به فروش بگذارید. چنانچه شکایتی در این مورد متوجه محصول شما باشد، سایت هیچ مسئولیتی ندارد و تمام مسئولیت آن بر عهده کاربر بارگزارنده است.

 

3. توهین و تهمت

هرگونه توهین و تهمت به کارکنان سایت، در هر بستری، موجب پیگیری قانونی ، ضبط درآمد به نفع سایت به صورت غیرقابل بازگشت و مسدود شدن پنل خواهد شد.

 

4. تبلیغات کذب

هرگونه تبلیغ کذب در هر بستری در ارتباط با محصولات، فعالیت سایت و صاحبان آن، موجب پیگیری قانونی ، ضبط درآمد به نفع سایت به صورت غیرقابل بازگشت و مسدود شدن پنل خواهد شد.

 

5. محصولات غیرمجاز

محصولات غیرمجاز و مغایر با قوانین کشور تایید نمی شود و در صورت اصرار کاربر، پنل وی مسدود می شود.

 

6. توضیحات محصول و مسئولیت در قبال توضیحات

محصولات فاقد توضیحات کافی تایید نمی شوند. کاربر خودَش مسئول نوشتن توضیحات است . چنانچه فایل ارسالی با توضیحات تطابق نداشته باشد و فروش برود و خریدار معترض باشد، تمامی مبلغ محصول از حساب کاربری فروشنده کسر می شود (بعلاوه 500 تومان کارمزد) و به حساب خریدار واریز می شود.

 

7. کپی برداری

هرگونه کپی برداری از ایده، طرح، توضیحات، تصاویر و کد، غیر مجاز است و پیگرد قانونی خواهد داشت. شما به هیچ وجه نباید توضیحی که برای محصولات در هَگفاز نوشته می شود را برای محصولات خود در سایتی دیگر استفاده کنید.

 

8. پویایی قوانین

ممکن است قوانین جدیدی اضافه یا قوانین موجود اصلاح شوند. فرض بر این خواهد بود که کاربران این صفحه را بررسی می کنند و از تغییرات مطلعند.

 

9. واسطه گری در سفارشات

هَگفاز به ازای ارجاع هر سفارش به متخصص مربوطه، مبلغی به عنوان پورسانت دریافت می کند که قابل اعتراض نخواهد بود.

 

10. مالیات

با موضوع مالیات مطابق نظر کارشناس و اداره دارایی عمل خواهد شد که به اطلاع هر کاربر می رسد و فقط جنبه اطلاع رسانی و عمل دارد و نظرسنجی ای نخواهد داشت.

 

11. حذف محصول

 با توجه به هزینه‌های انجام شده برای نگهداری از محصولات ، انجام بازاریابی اختصاصی، افت  رنک وبسایت در صورت حذف صفحات مربوط به محصولات کاربر و سایر هزینه‌ها و صدمات ناشی از حذف، برای حذف هر محصول، مقتضی است مبلغی معادل جمع کل قیمت محصولات کاربر (که درخواست حذف آن‌ها را دارد) تقسیم بر 2(هزینه یک بار کمیسیون و بازاریابی هر محصول) به حساب وبسایت واریز نماید. 

 

12. مکاتبات و ارتباطات

مکاتبه و ارتباط با عوامل سایت تنها از طریق درخواست پشتیبانی در پنل کاربری امکانپذیر است و هرگونه ارتباطی جز این معتبر نیست.

 

13. امنیت

کاربر سایت مسئول نگهداری گذرواژه و نام کاربری خود است . در حفط و عدم افشای آن دقت نظر داشته باشید. سایت مسئولیتی در قبال این مورد ندارد.

 

14. سواستفاده و خرابکاری

هرگونه سوءاستفاده و خرابکاری در سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت.

 

15. مقبولیت قوانین

عضویت و فعالیت شما در سایت به معنای پذیرش رسمی و قطعی تمامی قوانین است و هرگونه تخطی از آن ها مورد پذیرش نیست.

logo-samandehi