پرسشنامه سازگاری اسپانیر

پرسشنامه سازگاری اسپانیر
(0)

توضیح کوتاه

پرسشنامه سازگاری اسپانیر برای ارزیابی کیفیت رابطه ی زناشویی ازنظر زن یا شوهر یا هر دو نفری در قالب فایل word و قابل ویرایش

توضیح کامل

پرسش نامه سازگاری اسپانیر


در این پژوش از مقیاس سازگاری  دو عضوی گراهام اسپانیر(1976) ، برای جمع آوری اطلاعات مربوط به سازگاری زناشویی استفاده شد . این پرسش نامه قبل و بعد از اجرای آزمایش توسط زوج ها  تکمیل گردید.
پرسشنامه سازگاری زناشویی گراهام بی اسپانیر (DAS) توسط اسپانیر در سال ۱۹۷۶ منظور سنجش سازگاری بین زن و شوهرها و یا هر دو نفری که باهم زندگی می‌کنند تنظیم شده است. تحلیل عاملی نشان می‌دهد که این مقیاس چهار بعد را می‌سنجد که عبارتند از: رضایت زناشویی، همبستگی زناشویی، توافق زناشویی و ابراز محبت.
این مقیاس یک ابزار 32 سؤالی برای ارزیابی کیفیت رابطه ی زناشویی ازنظر زن یا شوهر یا هر دو  نفری است که با هم زندگی می کنند . این ابزار برای دو هدف ساخته شده است . می توان با به دست آوردن کل نمرات، از این ابزار برای اندازه گیری رضایت کلی دریک رابطه صمیمانه استفاده کرد. تحلیل عاملی نشان می دهد که این مقیاس چهار بعد رابطه را می سنجد. این چهار بعد از این قرارند:رضایت دونفری، همبستگی دو نفری، توافق دو نفری و ابراز محبت .

این پرسشنامه دارای : پایایی ، روایی ، شیوه نمره گذاری ، پرسشنامه
 


قیمت : 12900 تومان


کلمات کلیدی


پرسشنامه سازگاری اسپانیر

دانلود پرسشنامه سازگاری اسپانیر

پرسش نامه سازگاری اسپانیر

آزمون سازگاری اسپانیر

پرسشنامه سازگاری

پرسشنامه اسپانیر

دیدگاه خود را بنویسید !

متن دیدگاه:

کد امنیتی
تصویر امنیتی
اطلاعات بیشتر
قیمت :12900 تومان

پرداخت با کلیه کارت های بانکی امکانپذیر است.

تعداد صفحه 6
فرمت اصلی docx
تعداد بازدید 212
حجم 19/3 کیلوبایت
دسته پرسشنامه
logo-samandehi