پاورپوینت تحلیل و بررسی تفکر مثبت

پاورپوینت تحلیل و بررسی تفکر مثبت
(0)

توضیح کوتاه

پاورپوینت تحلیل و بررسی تفکر مثبت دارای 50 اسلاید با ظاهری زیبا ، متفاوت ، مفید، مختصر و قابل ویرایش می باشد.

توضیح کامل

فهرست مطالب : 


مقدمه
آموزش ذهن برای تفکر مثبت
ذهن خود را برای تفکر مثبت تمرین دهید
افکار خود را بررسی کنید
تمرین دادن ذهن از  طریق مدیتیشن
کار خوب انجام دادن و خندیدن
تصورات علیه قدرت اراده
غلبه بر مقاومت به تغییر
ضمیر نا خودآگاه
برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه
چگونه تفکر مثبت داشته باشیم؟
تفکر مثبت چیست؟
تأثیر تفکر مثبت داشتن در موفقیت
اثرات تفکر مثبت
تفکر مثبت در زندگی
ضمیر ناخودآگاه و برنامه ریزی آن
تعریف تفکر مثبت
ویژگی های افراد مثبت نگر
راهکار های تقویت تفکر مثبت


بخشی از متن پاورپوینت :


مقدمه 

ذهن‌ آدمی کارگاه تولید فکر است که از منبعی به نام ضمیر ناخودآگاه سرچشمه می‌گیرد. 
در حقیقت نوع و کیفیت افکار و اندیشه ی آدمی سازنده ی نوع و کیفیت زندگی اوست، اندیشه‌ی زیبا و مثبت می‌تواند بهشتی در زندگی انسان بسازد، چنانکه اندیشه‌ی منفی و یأس‌آور می‌تواند جهنمی در زندگی او خلق کند. انسان‌ها همان خواهند شد که در اندیشه ی آنند، بنابراین آینده ی هر کس در گرو چگونگی نگرش او به زندگی است.
موفق‌ترین انسان‌ها کسانی هستند که توانسته‌اند در ذهن خود اندیشه‌های مثبت داشته باشند؛ آنان که می‌پندارند «قادر نیستند» ، در واقع مثبت‌نگری را کنار گذاشته و در جنبه‌های منفی وقایع تمرکز کرده‌اند

آموزش ذهن برای تفکر مثبت 

آیا شما به طور آگاهانه برای تفکر مثبت تمرین می‌کنید؟ آیا شما از آن دسته افرادی هستید که هر روز آگاهانه رفتار خود را انتخاب می‌کنند؟ اگر پاسخ شما بله باشد، من شما را تشویق می‌کنم که به این کار خود ادامه دهید زیرا در مسیر درستی قرار دارید. اما اگر پاسخ شما منفی باشد، به خودتان بگویید که اکنون می‌توانید نگرش‌های خود را انتخاب کنید. متأسفانه، بیشتر ما تمایل داریم که شرایط ما، نگرش ما را برای ما انتخاب کند.
شما این فرصت را دارید که ذهنیت مثبت خود را تمرین کنید. چرا؟ چون شما توانایی ایجاد یک نگرش شادی و جوی که به شما کمک می‌کند را دارید. اگر اغلب این کار را انجام می‌دهید، توانایی ذهنی خود را برای ایجاد تلاش‌های آگاهانه برای شادتر شدن تقویت خواهید کرد. شما حق انتخاب بین یادگیری برای تثبیت نقاط ضعف خود را دارید و یا به افکار منفی اجازه دهید که باعث ناراحتی شما شوند و شادی شما را کاهش دهند. با دوری از ضعف‌های خود، احساسات و عواطفی که با آن‌ها همراه است را پشت سرتان می‌گذارید. این بدان معنی است که شما از اثرات ویرانگر آن‌ها که زندگی شما را تحریک کرده‌اند آگاه می‌شوید.

چرا باید ذهن خود را برای تفکر مثبت تمرین دهید؟

هنگامی که در حال انجام کارهای روزانه خود هستید، ذهن شما در گذشته و در آینده می‌گردد، به ندرت در حال حاضر است و در عین حال، لحظه کنونی تنها لحظه‌ای است که در اختیار شما قرار گرفته، هیچ لحظه‌ی دیگری وجود ندارد. بنابراین ذهن شما در تمام جهات می‌رود. اما زمانی که افکار خود را آگاهانه ببینید، تصمیم می‌گیرید که در حال حاضر باشید. شما می‌توانید این تمرین را تنها با آموزش، استقامت و نظم و انضباط در اختیار داشته باشید. اگر می‌خواهید مسابقه زندگی خود را با موفقیت انجام دهید، باید عملکرد ذهن و افکار خود را در نظر بگیرید.
فکار و احساسات فعلی شما دلایلی دارند و اگر می‌خواهید دلایل آن‌ها را بدانید، باید مجهز باشید، به همین دلیل است که اول باید ذهن خود را برای تفکر مثبت تمرین دهید.


قیمت : 19900 تومان


کلمات کلیدی


دانلود پاورپوینت تحلیل و بررسی تفکر مثبت

پاورپوینت تحلیل و بررسی تفکر مثبت

دانلود پاورپوینت بررسی تفکر مثبت

تحلیل و بررسی تفکر مثبت

پاورپوینت تفکر مثبت

بررسی تفکر مثبت

تحقیق تفکر مثبت

تفکر مثبت

پاورپوینت رایگان بررسی تفکر مثبت

دیدگاه خود را بنویسید !

متن دیدگاه:

کد امنیتی
تصویر امنیتی
اطلاعات بیشتر
قیمت :19900 تومان

پرداخت با کلیه کارت های بانکی امکانپذیر است.

تعداد صفحه 50
فرمت اصلی ppt
تعداد بازدید 79
حجم 1/9 مگابایت
دسته پاورپوینت روانشناسی
logo-samandehi