سوالات متداول همکاری و کسب درآمد

 

1. هَگفاز چیست؟

هَگفاز، یک پلتفرم کسب درآمد از طریق همکاری در فروش فایل های قابل دانلود و همچنین معرفی متخصصین در زمینه های مختلف و دریافت سفارش برای ایشان است. در هَگفاز هر کاربر می تواند به 3  طریق، منبع درآمدی داشته باشد که عبارتند از :

الف) فروشندگی

ب) بازاریابی

ج) دریافت سفارش

که در زیر پس از تعریف چند مفهوم، به توضیح مختصر هر یک از این موارد پرداخته شده است.

 

2. همکاری در فروش فایل چیست و چگونه است؟

همکاری در فروش فایل بدین معناست که در امر فروش یک فایل قابل دانلود، 2 نفر یا بیشتر دخیل باشند. در هَگفاز همکاری در فروش فایل به این صورت است که یک نفر که فروشنده نامیده می شود، پس عضویت در سایت اقدام به ارسال محصول خود می کند. پلتفرم هَگفاز به عنوان همکار دوم در ارائه این محصول، بستر ارائه، فروش و همکاری را ارائه می دهد و یک نفر که بازاریاب نامیده می شود، در نقش همکار سوم، با معرفی محصول فروشنده در سایت ها، وبلاگ ها، کانال ها و ... خود با لینک اختصاصی خودش ، محصول را بازاریابی می کند و هنگامی که محصول فروش می رود، هر سه طرف همکار، طبق درصد از پیش تعیین شده، سود خود را از هر بار فروش فایل در پنل خود مشاهده می کنند. سود پلتفرم از هر بار فروش محصول، 20درصد، سود بازاریاب 30درصد و سود فروشنده 50 درصد است.

 

3. حرفه ای ها چیست؟

پلتفرم هَگفاز اقدام به ارائه امکانی به نام حرفه ای ها کرده است که به تمامی مردم این امکان را می دهد که بتوانند به صورت کاملا سیستمی، جامع و مدرن، یک صفحه اختصاصی در دسترس عموم داشته باشند که در آن به معرفی خود و تخصص های خود بپردازند و کارفرمایان با مطالعه صفحه اختصاصی به عنوان یک روزمه، بتوانند ارتباط بگیرند و سفارش ارسال کنند. سفارش ها توسط پلتفرم هَگفاز پایش شده و به متخصص منتقل می شوند. این امکان با عضویت در سایت قابل دسترس عموم است.

 

4. وبلاگ هَگفاز چیست؟

وبلاگ هَگفاز، یک بستر ارائه و اشتراک رایگان دانش، تجربیات و اخبار است که تحت پلتفرم هَگفاز در دسترس است و تمامی مردم می توانند از آن استفاده کرده و همچنین مطالب خود را ارسال کنند تا با نام خودشان منتشر شود. امکان همکاری در وبلاگنویسی در وبلاگ هَگفاز به رایگان در اختیار عموم است و پس از عضویت در سایت از پنل شخصی در دسترس است.

 

6. فروشندگی چیست؟ نحوه کسب درآمد با سیستم فروشندگی هَگفاز چگونه است؟

فروشندگی به این معنا است که شما از طریق منوی فروشندگی در پنل خودتان اقدام به ارسال محصولات قابل دانلود خود کنید. با هر بار فروش فایل های شما، سیستم به صورت هوشمند و لحظه ای درآمد شما و جزئیات سفارش را در پنل شما نمایش می دهد و شما قادر خواهید بود که درخواست واریز درآمد خود به حساب بانکیتان را ثبت کنید. سود سایت از هر بار فروش هر محصول، 25 درصد است. حداقل سود بازاریاب نیز 25 درصد است که توسط شما تعیین می شود و اگر خودتان محصول خودتان را به عنوان بازاریاب بفروشید، 75 درصد از فروش محصول را سود خواهید برد.

 

7. بازاریابی چیست؟ نحوه کسب درآمد با سیستم بازاریابی هَگفاز چگونه است؟

بازاریابی به این معنا است که شما از طریق منوی بازاریابی در پنل خودتان، می توانید کد اختصاصی خودتان برای تبلیغ محصولات را در قالب های مختلف دریافت کنید و اقدام به انتشار آن ها در سایت ها، وبلاگ ها، کانال ها و ... خود کنید . هر متقاضی که از طریق لینک شما وارد شود، به فروشگاه اختصاصی شما وارد می شود و پس از خرید از آن جا، پورسانت بازاریابی و مشخصات سفارش به صورت آنی در پنل کاربری شما ثبت می شود. حداقل سود بازاریابی 25 درصد است. در واقع شما می توانید تحت پلتفرم هَگفاز فروشگاه رایگان فایل ایجاد کنید . تمامی محصولات سایت به صورت هوشمند در این فروشگاه نیز نمایش داده می شوند . هر فروشی که از طریق این فروشگاه باشد، پورسانت بازاریابی اش برای شما خواهد بود.

 

8. دریافت سفارش چگونه است؟

هنگامی که شما به عنوان یک حرفه ی و متخصص اقدام به شرح تخصص ها و هویت خود در بستر حرفه ای های هَگفاز می کنید، ممکن است فردی شما را متناسب با نیاز خود بیابد و از طریق فرمی که در پایین صفحه اختصاصی شما قرار دارد، اقدام به سوال برای ثبت سفارش یا ثبت سفارش مستقیم کند. هَگفاز پس از پایش هر سفارش و ارتباط با شما ، آن سفارش را به شما ارائه می کند و در صورت نهایی شدن معامله، درصدی به عنوان حق بستر دریافت می کند و شاهد اصلی معامله و بستر پرداخت های شما نیز خواهد بود.

 

9. از کجا شروع کنم ؟

بالای همین صفحه ، عضویت را بزنید و هر سوالی داشتید، پس از عضویت از طریق درخواست پشتیبانی در پنل خود، بپرسید.

logo-samandehi