هَگفاز

 

درباره هَگفاز

 

سامانه جامع همکاری در فروش فایل و فروشگاه ساز رایگان فایل هَگفاز به نشانی اینترنتی hagfas.ir در مهرماه سال 1396 به صورت آزمایشی افتتاح شد.

 

پس از یک سال فعالیت آزمایشی و آشنایی با چالش ها، راهکارها و مبانی فعالیت در حوزه کسب و کارهای اینترنتی، در اوایل آذر ماه سال 1397 ، هَگفاز به نسخه جامع خود به روز رسانی شد.

 

هم اکنون، هَگفاز با بهره مندی از پلن های مختلف کسب درآمد و امکانات منحصر به فرد، با ظاهری متفاوت و کاربر پسند، آماده خدمت رسانی به علاقه مندان به حوزه کسب و کارهای اینترنتی است.

 

هَگفاز در سه حوزه فعالیت می کند که عبارتند از:

 

1) کسب درآمد با همکاری در فروش فایل های قابل دانلود

 

2) ارائه مطالب علمی رایگان به جامعه محققین در قالب وبلاگ هَگفاز

 

3) ارائه امکان معرفی اختصاصی افراد با صفحه شخصی و دریافت سفارش برای ایشان

محدثه ملک محمدی محدثه ملک محمدی محدثه ملک محمدی

محدثه ملک محمدی

معاونت وب سایت : اهدافی هستن که شما تعیین میکنید، تا شخصیت، مهارتها وتوانایی هاتون رو بهبود ببخشید. تعیین کردن این اهداف شامل این میشه که خودتون رو ارزیابی کنید و زمینه هایی که در آن ها می‌تونید پیشرفت کنید تا از حداکثر پتانسیل خودتون استفاده کنید رو مشخص کنید.در اینجا به کمک تیم توانا در خدمت شما عزیزان هستیم تا برای رسیدن به این اهداف از تلاش دست بر نمیداریم.

حسین قلی بیگی حسین قلی بیگی حسین قلی بیگی

حسین قلی بیگی

مدیر وب سایت: باور دارم که تلاش، تمرکز و مداومت، در به نتیجه رسیدن هر کاری، بیش از نبوغ موثر است و امیدوارم بتوانم به شما دوستان کمک کنم تا در زمینه توسعه فردی ،افزایش منبع درآمد ، دنبال کردن موفقیت هر آنچه که در توان دارم برای شما عزیزان دریغ نکنم.

09213642355
فاطمه  عطائی نژاد فاطمه  عطائی نژاد

فاطمه عطائی نژاد

مدیر اجرایی محتوا مد و لباس: با در نظر گرفتن اهدافی مانند ترویج مد و لباس اسلامی ایرانی و ایجاد ساختاری دقیق و مدون جهت کشف نیروهای توانمند و خبره عرصه مد و لباس به جا مانده از تحصیلات عالیه برای شما عزیزان قدم برمیدارم

09359200722
logo-samandehi